Žalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Žalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrika
Žalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrika

Žalūzijas Jumta logiem Plisse / Plisētas žalūzijas

Žalūzijas jumta logiem Plisse ( vai Plisētas žalūzijas Jumta logiem), Velux žalūzijas - funkcionāls aizsardzības un estētikas risinājums!

Vai jūs meklējat ideālu veidu, kā nodrošināt gan gaismas regulēšanu, gan privātumu savās mājās ar jumta logiem? Žalūzijas jumta logiem Plisse ir izcilas izvēles variants! Šīs plakano auduma žalūzijas ne tikai nodrošina aizsardzību pret saule un karstumu, bet arī piešķir jūsu telpai stilīgu un modernu izskatu.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). 

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 10-14 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 15,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Žalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrika

Mūsu žalūzijas jumta logiem Plisse ir īpaši izstrādātas, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ar viegli lietojamu rokturi un precīzi pielāgotiem auduma krokām jūs varat kontrolēt gaismas plūsmu un nodrošināt nepieciešamo privātumu.

Vai jums nepieciešama maksimāla žalūziju aizsardzība pret saule un karstumu? Izvelciet žalūzijas līdz lejam, un tiek radīta barjera pret saules stariem, vienlaicīgi uzturot telpu patīkami vēsāku. Vai vēlaties baudīt dabas gaismu un panorāmas skatu? Paceliet žalūzijas augšup, un dodies ceļā uz gaismu, atklājot ainavu, kas jums patīk.

Žalūzijas mansarda logiem ir pieejamas plašā krāsu un dizaina klāstā, kas ļauj jums saskaņot tās ar jūsu interjera stilu. Vai jūs izvēlaties vienkāršas un elegantes baltas žalūzijas vai vēlaties izcelties ar krāsainiem un audumam raksturīgiem toņiem - mēs piedāvājam daudzas iespējas, kas apmierinās visdažādākās gaumes prasības.

Tātad, vai esat gatavi uzlabot savu jumta logu funkcionalitāti un izskatu ar žalūzijām jumta logiem Plisse (Sauli Atstarojošas Žalūzijas)? Atrastiet savu ideālo aizsardzības un estētikas risinājumu mūsu plašajā sortimentā. Izvēlieties augstas kvalitātes jumta logu žalūzijas, kas nodrošinās komfortu un vizuālu pievilcību jūsu mājās vai birojā.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Žalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Plisse | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.