Piezvaniet mums

Žalūzijas Jumta logiem ISO | Žalūziju fabrika
Žalūzijas Jumta logiem ISO | Žalūziju fabrika

Žalūzijas Jumta logiem ISO/ Žalūziju Fabrika

Žalūzijas jumta logiem vai Velux žalūzijas - efektīva aizsardzība un energoefektivitāte vienā!

Vai jūs meklējat drošu un energoefektīvu risinājumu savu Roto vai Fakro jumta logu aizsardzībai? Žalūzijas jumta logiem ISO ir ideāls izvēles variants!

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). 

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Žalūzijas Jumta logiem ISO | Žalūziju fabrika

Šīs modernās žalūzijas ne tikai nodrošina aizsardzību pret gaismas iekļūšanu un siltuma zudumu, bet arī palīdz samazināt enerģijas patēriņu.

Jumta logu žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina lielisku izturību un ilgmūžību. Ar integrēto izolācijas slāni, šīs žalūzijas efektīvi aizsargās jūsu telpu no gaismas, siltuma un aukstuma iekļūšanas. Tādējādi jūs varēsiet saglabāt patīkamu iekštelpu temperatūru visās gadalaikas sezonās un samazināt enerģijas zudumus, kas var ievērojami ietekmēt jūsu enerģijas rēķinus.

Žalūzijas jumta logiem vai žalūzijas mansarda logiem ir aprīkotas ar regulēšanas mehānismu, kas ļauj jums precīzi kontrolēt gaismas plūsmu un privātumu. Vienkārši regulējiet žalūzijas lāpstiņu leņķi, lai iegūtu ideālo apgaismojumu un vajadzīgo privātumu. Turklāt, ar to plašo klāstu krāsu un dizaina iespēju, jūs varēsiet saskaņot žalūzijas ar savu interjera stilu un piešķirt telpai eleganci un modernumu.

Tātad, vai esat gatavi uzlabot savu jumta logu aizsardzību un energoefektivitāti ar žalūzijām jumta logiem? Atklājiet mūsu plašo klāstu un iegūstiet augstas kvalitātes un funkcionālas žalūzijas, kas nodrošinās jums drošību un enerģijas ietaupījumus. Izvēlieties - drošība, komforts un ilgtspēja vienā paketē!