Vertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Vertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrika
Vertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrika

Vertikālās auduma žalūzijas/ Biroja žalūzijas

Vertikālās auduma žalūzijas - tas ir ērti, droši, estētiski.

Praktisks variants logu aizklāšanai ir vertikālās žalūzijas. Tās ir ierīkotas tā, ka ar vienu kustību pietiek, lai atvērtu vai aizvērtu logu no saules gaismas. Lietošanā ērts mehānisms. Vertikālās žalūzijas var tikt ierīkotas gan ofisa telpās, gan dzīvojamā interjerā.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām tikai transporta izdevumus par degvielu (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20 eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 15,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Vertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrika

Vertikālās auduma žalūzijas logiem ir moderns un funkcionalitāte pilns aizsardzības līdzeklis, kas piešķir jūsu interjeram eleganci un sniedz plašas iespējas gaismas kontrolei un privātuma nodrošināšanai.

Auduma žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes auduma materiāla, kas nodrošina to izturību un ilgmūžību. Šīs žalūzijas ir pieejamas dažādās krāsās, raksturos un auduma veidos, tādēļ jūs varat atrast variantu, kas ideāli atbilst jūsu interjera stilam un personiskajām vēlmēm.

Vertikālās auduma žalūzijas ļauj regulēt gaismas iedarbību telpā, kā arī nodrošina vajadzīgo privātumu. Ar vadu un griešanas mehānismu palīdzību jūs varat pagriezt žalūzijas lamelas, lai kontrolētu gaismas plūsmu un skatu no ārpuses. Tas ļauj radīt vēlamo atmosfēru telpā un aizsargāt savu privātumu no apkārtējās vides.

Vertikālās auduma žalūzijas ir ērtas un viegli lietojamas. Ar ķēžu sistēmu jūs varat pacelt un nolikt žalūzijas, kā arī regulēt lamelu leņķi, pielāgojot gaismas iedarbību un skatu. Žalūzijas var viegli tīrīt ar putekļsūcēju vai mitru drānu, lai nodrošinātu tās tīrību un izskatu.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Vertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrikaVertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrikaVertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrikaVertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrikaVertikālās auduma žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.