Kasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Kasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrika
Kasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrika

Kasēšu Diena-Nakts žalūzijas/ Dubultās dienas-nakts žalūzijas

Rulo-kasēšu Diena-Nakts žalūzijas ir praktisks un stilīgs veids, kā regulēt gaismas plūsmu un nodrošināt privātumu savā mājā vai birojā. Šīs žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un piedāvā plašu krāsu un dizaina izvēli.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Kvalitāte - visaugstākā! Tā mums ir ļoti laba kā audumiem, tā mehānismam. Žalūziju Fabrika ražo žalūzijas jau 15 gadi!

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu. 

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Kasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrika

Diena-Nakts žalūzijas ir viegli lietojamas un viegli uzstādāmas. To mehānisms ļauj regulēt žalūziju augstumu un gaismas plūsmu pēc savas vēlmes. Tās ir arī viegli tīrāmas un uzturamas, tādēļ tās ir lieliska izvēle ikvienam, kurš cenšas nodrošināt tīru un kārtīgu vidi.

Mūsu kasēšu Diena-Nakts žalūzijas ir pielāgotas jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs piedāvājam dažādus materiālus un krāsas Diena-Nakts, lai izveidotu žalūzijas, kas ideāli atbilstu jūsu interjeram. Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu un veiks žalūziju uzstādīšanu ar augstu precizitāti.

Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties regulēt gaismas intensitāti savā guļamistabā vai nodrošināt konfidencialitāti savā birojā, mūsu Diena Nakts žalūzijas ir ideāla izvēle. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Mēs ar prieku palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu!

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Kasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrikaKasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrikaKasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrikaKasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrikaKasēšu Diena-Nakts žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.