Ruļļu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Ruļļu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Ruļļu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Ruļļu žalūzijas/ Atstarojošās Rullo žalūzijas

Vai jums ir nepieciešams ērts un praktisks loga noformēšanas veids? Tādā gadījumā ruļļu žalūzijas ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. 

Plaša krāsu gamma un zīmējumu daudzveidība ļauj tās pielietot dažādas istabās: bērnu istabā, virtuvē, ofisā u.tml.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Ruļļu žalūzijas | Žalūziju fabrika

View the embedded image gallery online at:
https://www.zaluzijas.lv/lv/rullu-zaluzijas.html#sigProIdc738d04644

Rullo žalūzijas ar saules atstarojošu efektu: stilīgas un praktiskas aizkari Latvijas mājām.

Rullo žalūzijam liela audumu izvēle: saules starus atstarojošas (vai sauli atstarojošās), blackout audumi (žalūzijas ar black out efektu, aptumšojošās rullo žalūzijas), caurspīdīgas, diena-nakts audumi , audumi pret sauli un karstumu, sauli atstarojošas rullo žalūzijas.

Iepazīstieties ar rullo žalūzijām gaismu aizturošas žalūzijas - modernu un funkcionālu risinājumu, kas piešķirs jūsu mājai ne tikai stilīgu izskatu, bet arī praktiskas priekšrocības. Rullo aptumšojošās žalūzijas ir ideāli piemērotas jebkurai telpai, sākot no dzīvojamās istabas līdz virtuvei vai birojam.

Ar rullo žalūzijām ( vai otrais nosaukums rulona žalūzijas) jūs varēsiet viegli regulēt gaismas intensitāti un nodrošināt vajadzīgo privātumu. Izvēloties šīs žalūzijas, jūs varēsiet baudīt plašu dizaina un krāsu klāstu, kas ļaus pielāgot tās saskaņā ar jūsu personiskajiem priekšstatiem un interjeru. Vai vēlaties izcelt konkrētu telpas elementu vai harmoniski iekļaut rullo žalūzijas kopējā telpas dizainā? Iespējas ir neierobežotas!

Rullo žalūzijas (vai otrais nosaukums rulona žalūzijas) ir viegli lietojamas un uzturamas. Ar to palīdzību jūs varēsiet ātri un viegli regulēt gaismas intensitāti, izmantojot regulēšanas mehānismu vai motorizēto sistēmu. Tas nodrošinās ērtu lietošanu un atvieglos ikdienas dzīvi.

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes rullo žalūzijas ar dažādiem materiāliem un struktūrām, kas nodrošinās izturību un ilgstošu lietošanas laiku. Mūsu profesionālā komanda palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu, ņemot vērā jūsu individuālās vajadzības un priekšstatus.

Ja vēlaties papildināt savu mājas dizainu ar modernām un praktiskām aizkariem, rullo žalūzijas ir ideāls izvēles variants. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem un konsultētos ar mūsu ekspertiem. Rullo žalūzijas pret saule un kartsumu piešķirs jūsu mājai jaunu dimensiju un pievilcīgu izskatu, vienlaikus nodrošinot ērtību un funkcionālu vērtību.

 

 

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Ruļļu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRuļļu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRuļļu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRuļļu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRuļļu žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.