Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Rullo-kasēšu žalūzijas/ Kasešu žalūzijas pakešu logiem

Rullo kasešu žalūzijas ir kaut kas vidējs starp aizkariem un žalūzijām. Rullo kasēšu žalūzijas (Iebūvētās žalūzijas): moderns un funkcionāls risinājums jūsu interjeram.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Mūsu uzņēmums piedāvā tikai kvalitatīvas sistēmas, kasešu sistēmas rullo žalūzijas, kas paceļas no apakšas uz augšu – mēs nepiedāvājam! Jo to ekspluatācijas nav ērta (apakšā sakrājas putekļu, netīrumi, kukaiņi no loga un to visu nevar notīrīt). Pie mums jūs varat pasūtīt sistēmas, kas nolaižas no augšas uz leju. Ja Jūs interese no leja uz augšu, tad piedāvājam Plisse žalūzijas. 

Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Rullo žalūziju ārējais izskats - tas ir izstrādājums, kas sastāv no rullīša-kasetes, uz kuras ir uztīts blīva auduma rullis, kuram ir cēlējmehānisms ar fiksatoru. Mūsu rullo kasešu žalūzijas tiek izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem - audumi ar saules atstarojošu efektu, termo audumi , blackout audumi , gaismu aizturošas žalūzijas, aptumšojošās, caurspīdīgas, diena-nakts audumi , audumi pret sauli un karstumu, saules starus atstarojošas, audums bloķē UV starus un saules gaismu, ar fotoattēlu, kasešu žalūzijas diena nakts. 

Ieplūstiet jaunā dizaina dimensijā ar rulo kasešu žalūzijām (kasešu žalūzijas pakešu logiem) - praktisku un stilīgu risinājumu, kas papildinās jūsu mājas vai biroja interjeru. Rullo-kasēšu žalūzijas ir ideāli piemērotas, lai kontrolētu gaismas intensitāti, privātumu un atmosfēru telpā. Rullo kasešu žalūzijas (gaismu aizturošas žalūzijas) nodrošina ērtu lietošanu un izcilu funkcionalitāti. Ar īpašu mehānismu palīdzību jūs varat viegli regulēt gaismas daudzumu telpā un pēc vajadzības mainīt privātuma līmeni. Ja jūs vēlaties uzlabot savu telpas dizainu ar modernām un funkcionālām aizkarēm, Rulo kasešu žalūzijas ir izcils izvēles variants. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu produktiem un konsultētos ar mūsu ekspertiem. Rullo-kasēšu žalūzijas ienesīs jaunu stilu un praktiskumu jūsu telpā, radot harmoniju un mūsdienīgu izskatu.

 
 
 

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.