Piezvaniet mums

Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Rullo-kasēšu žalūzijas/ Žalūziju Fabrika

Rullo kasešu žalūzijas ir kaut kas vidējs starp aizkariem un žalūzijām.

Rullo žalūziju ārējais izskats - tas ir izstrādājums, kas sastāv no rullīša-kasetes, uz kuras ir uztīts blīva auduma rullis, kuram ir cēlējmehānisms ar fiksatoru.

Audumi var būt vienkrāsaini, ar zīmējumiem, gaismas caurlaidīgi un gaismas necaurlaidīgi. Mēs ražojam žalūzijas no Eiropā ražotiem audumiem. Audumu sortiments ir pietiekoši bagāts (katalogā ir vairāk par 200 audumu veidiem), tāpēc audumu dažādība apmierinās pat visizvēlīgāko gaumi.

Žalūziju Fabrika palīdzēs Jums piemeklēt jūsu sapņu žalūzijas! Mūsu speciālisti gaida jūsu zvanu pa tālruņa numuru 29871742, vai rakstiet uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde).

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Cena no 25,00EUR/gab. ar PVN (saskaitīts platums 0.50cm). Ja vēlaties, lai mēs to aprēķinātu tieši Jūsu logiem, uzrakstiet uz e-pastu stiklu augstumu un platumu. Var aptuvenus izmērus, bet obligāti nomēriet stiklus.

Sakarā ar pasūtījumu apjomu palielināšanās - cenu var uzzināt tikai caur e-pasta. Nosūtiet izmēri, žalūziju veidu, mēs aprēķināsim 20 minutes laikā.
Pa telefonu cenu neskaitām, nav iespējams aprēķināt katram klientam. Pa telefonu var saņemt konsultāciju vai izsaukt meistaru izmēru noņemšanai (gadījumā ja gatavi taisīt pasūtījums). Pie datora visu laiku strāda mūsu speciālists, kurš atbildēs īsākajā laikā.

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Kvalitāte - visaugstākā! Tā mums ir ļoti laba kā audumiem, tā mehānismam. Žalūziju Fabrika ražo žalūzijas jau 14 gadi!

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Mūsu uzņēmums piedāvā tikai kvalitatīvas sistēmas, kasešu sistēmas rullo žalūzijas, kas paceļas no apakšas uz augšu – mēs nepiedāvājam! Jo to ekspluatācijas nav ērta (apakšā sakrājas putekļu, netīrumi, kukaiņi no loga un to visu nevar notīrīt). Pie mums jūs varat pasūtīt sistēmas, kas nolaižas no augšas uz leju. Ja Jūs interese no leja uz augšu, tad piedāvājam Plisse žalūzijas. 

Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika