Plisse žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Plisse žalūzijas | Žalūziju fabrika
Plisse žalūzijas | Žalūziju fabrika

Plisse žalūzijas/ Plisētas žalūzijas

Plisse vai plisē žalūzijas - elegants veids, kā papildināt savu interjeru un nodrošināt funkcionalitāti. Meklējat kvalitatīvas plisse žalūzijas savai mājai vai birojam? Mēs piedāvājam dažādas iespējas, lai apmierinātu jūsu vajadzības.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Cena - Ja vēlaties, lai mēs to aprēķinātu tieši Jūsu logiem, uzrakstiet uz e-pastu stiklu augstumu un platumu. Var aptuvenus izmērus, bet obligāti nomēriet stiklus.

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Plisse žalūzijas | Žalūziju fabrika

Plisse žalūzijas ir veidotas no kvalitatīviem auduma materiāliem, kas ne tikai piedāvā aizsardzību pret gaismu un privātumu, bet arī piešķir jūsu telpai stilīgu un mūsdienīgu izskatu. To izliekumā ir plissētais audums, kas ļauj regulēt gaismas iedarbību un radīt vēlamu noskaņojumu telpā.

Mūsu plisētas žalūzijas ir pieejamas dažādās krāsās un dizaina, tādējādi sniedzot jums iespēju izvēlēties risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu interjera stilam. Turklāt, tās ir viegli lietojamas, un tos var regulēt atbilstoši jūsu vēlmēm - no pilnīgas slēgšanas līdz daļējai gaismas iedarbībai. Plisētas žalūzijas ir piemērotas gan mājas lietošanai, gan birojiem vai komerciālām ēkām. Tās ir viegli uzstādāmas un uzturamas, nodrošinot jums ilgtermiņa izmantošanu.

Ja vēlaties pievienot elegantu pieskārienu savam interjeram un gūt prieku no funkcionalitātes, izvēlieties mūsu plisse žalūzijas. Sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu vairāk informācijas un atrastu piemērotāko plisse žalūziju risinājumu jūsu mājai vai birojam.

 

 

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Plisse žalūzijas | Žalūziju fabrikaPlisse žalūzijas | Žalūziju fabrikaPlisse žalūzijas | Žalūziju fabrikaPlisse žalūzijas | Žalūziju fabrikaPlisse žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.