Ruļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Ruļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika
Ruļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika

Ruļļa moskītu tīkli/ insektu siets ruļļos

Ruļļa moskītu tiklus sauc arī par rolešu tīkliem.

Ruļļa moskītu tīkls ir kārba, kas tiek piestiprināta pie loga augšmalas ārpusē, un malās divas vadules. Augšējā kārbā ir satīts moskītu tīkla audums, kuram ir ierīkota pacelšanas atspere, šņore un rokturis-fiksators.

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes moskītu tīklus par pieņemamām cenām.

Iespējamas krāsas - balta, brūna, antracīts.

Uzstādīšana 20eur par 1 gab.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Izgatavošanas laiks - 10-14darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un moskītu tīklu veids.

Ruļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika

Ruļļa moskīta tīkli ir moderna un efektīva aizsardzības sistēma pret kaitīgiem kukaiņiem, kas palīdz saglabāt mūsu mājas tīras un komfortablas. Pretodu tīkls logiem (otrais nosaukums ruļļveida moskītu tīkli logiem un durvim) nodrošina efektīvu barjeru pret moskītiem, mušām un citiem nevēlamiem viesiem.

Ruļļa moskīta tīklu (aizsargtīkls logiem) priekšrocības ir daudzveidīgas. Pirmkārt, tos ir viegli uzstādīt un izmantot. Vienkārši izvilciet tīklu no ruļļa, kad to vēlaties lietot, un noslēdziet to, kad tas nav nepieciešams. Tas ļauj brīvi baudīt svaigu gaisu, vienlaicīgi nodrošinot drošību no moskītiem un citiem insektiem.

Otrkārt, rullo moskītu tīkli ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē to izturību un ilgmūžību. Tīkla konstrukcija ir stingra un cieši aizsegoša, tādējādi novēršot pat vismazāko kukaiņu iekļūšanu mājās. Logu tīkls pret odiem arī viegli tīrāmi un uzturami, nodrošinot ilgstošu aizsardzību.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par ruļļa moskīta tīkliem, lūdzu, sazinieties ar mums 29871742. Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt un sniegt nepieciešamo informāciju par šo efektīvo aizsardzības sistēmu. Paldies par jūsu interesi!

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Ruļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRuļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRuļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRuļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRuļļa moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.