Rāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Rāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika
Rāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika

Rāmja moskītu tīkli/sieti vai Insektu tīkli

Ir steidzami vajadzīgi moskīta sieti? Mūsu speciālists jau brauc pie Jums! Tel. 29871742

Rāmja moskītu tikls der jebkuriem logu veidiem. Speciāla konstrukcija un tīkla materiāls ļauj uz visiem laikiem aizmirst par kukaiņiem mājās.

Tīkls ir viegli mazgājams, nepieciešamības gadījumā tas ir noņemams, nenokarājas. Ideāli iederas jebkurā istabas interjerā.

Moskītu tīkli var būt baltā, brūna, antracīta, zelta ozols (profilis) krāsa, siets pelēka krāsa PVC.

Cena - 37,00EUR par m2.

Minimālie izmēri apmaksai 0.7m2
Uzstādīšana - 5 eur par 1 gab.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un moskītu tīklu veids.

Rāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika

Rāmja moskītu siets vai logu siets rāmī ir praktisks un efektīvs veids, kā aizsargāt mūsu mājas no moskītiem un citiem nevēlamajiem kukaiņiem. Šie speciāli izstrādātie sieti (insektu sieti), kas ievietoti logu un durvju rāmjos, nodrošina drošību un ļauj mums baudīt svaigu gaisu, neuztraucoties par insektu iekļūšanu mājās.

Rāmja moskītu sieta ( vai pretinsektu sieti rāmī) priekšrocības ir vērts uzsvērt. Pirmkārt, tie ir viegli uzstādāmi un pielāgojami dažādu logu izmēriem. Ar elastīgajiem rāmjiem un piestiprināšanas mehānismiem, siets var tikt uzstādīts droši un ērti. Tas ļauj saglabāt logus atvērtus vēsās vasaras vakaros, neuztraucoties par moskītu ielidošanu.

Otrkārt, rāmja moskītu siets (odu siets) ir izgatavots no izturīgiem materiāliem, kas nodrošina ilgstošu izmantošanas laiku. Logu siets ir cieši aizsegojošs un nodrošina efektīvu aizsardzību pret moskītiem, mušām un citiem insektiem. Tas ne tikai palīdz saglabāt mūsu mājas tīras no nevēlamiem viesiem, bet arī ļauj mums baudīt dabu un svaigu gaisu bez ierobežojumiem.

Ja jums ir interese par rāmja moskītu sieta (rāmveida moskītu tīkli) iegādi, lūdzu, zvaniet vai raksties uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Rāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrikaRāmja moskītu tīkli/sieti | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.