Durvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Durvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrika
Durvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrika

Durvju moskītu tīkli

Durvju moskītu tīkli/sieti ( vēramie).

Moskītu durvju dizains ir rūpīgi izstrādāts, ņemot vērā gan praktiskumu, gan estētiku. Tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina izturību un ilgstošu lietošanas laiku. Moskīta durvis (siets) aprīkotas ar speciālu stingru tīklu, kas ne tikai aizsargā pret moskītiem, bet arī citiem kukaiņiem un netīrumiem, kas varētu iekļūt mājās.

Lai uzzināt cenu, lūdzu, sūtiet uz epastu ailes izmērs. E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde).

Uzstādīšana 20eur par 1 gab.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Izgatavošanas laiks - 10-14 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Durvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrika

Moskīta tīkls durvim priekšrocības: pirmkārt, tās ļauj mums baudīt svaigu gaisu, neradot diskomfortu vai bailes no moskītu kodieniem. Otrkārt, tās samazina nepieciešamību izmantot toksiskas ķīmiskas vielas vai aerosolus, lai atbrīvotos no moskītiem. Tas ir videi draudzīgi un arī palīdz uzturēt mūsu mājas tīras un veselīgas.

Moskītu tīkls durvim ar magnētiem ir ne tikai praktiska investīcija, bet arī stilīgs un funkcionāls elements mūsu mājas iekārtā. Moskīta siets durvim piešķir papildu vērtību mūsu dzīvesvietai, radot drošu un komfortablu vidi, kurā varēt baudīt dabu, neuztraucoties par kukaiņu iebrukumiem. Neatkarīgi no tā, vai dzīvojat pilsētas centrā vai lauku teritorijā, moskītu durvis ir lielisks papildinājums jūsu mājas aizsardzībai.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Durvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrikaDurvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrikaDurvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrikaDurvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrikaDurvju moskītu tīkli | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.