Mini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Mini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrika
Mini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrika

Mini-rollo žalūzijas/ Rullo žalūzijas pie loga rāmja

Mini rullo žalūzijas  vai Rulo žalūzijas "Mini"- praktisks un moderns aizsargs pret gaismu.

Meklējat vienkāršu un funkcionalu risinājumu, lai regulētu gaismu un nodrošinātu privātumu savā telpā? Mini rullo žalūzijas ir ideāls variants, kas apvieno stilu un efektīvu gaismas kontrolēšanu.

Žalūziju Fabrika piedāvā ruļļu minižalūzijas. Mums ir sava ražotne, kas ļauj mums izgatavot ruļļu minižalūzijas visīsākajā laikā. Mūsu speciālisti palīdzēs no piedāvātā audumu klāsta jums izvēlēties to materiālu, krāsu un faktūru, kas harmoniski iekļausies jebkurā interjerā.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Mini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrika

Mini rullo žalūzijas ir kompakta un vienkārša konstrukcija, kas piestāv praktiski jebkuram logam. Tās sastāv no augstas kvalitātes auduma, kas ir viegli uzturams un ilgst ilgu laiku. Šīs žalūzijas nodrošina efektīvu aizsardzību pret intensīvo saules gaismu, samazinot gaismas iedarbību un aizsargājot telpu no pārkaršanas.

Viena no mini rullo žalūziju priekšrocībām ir to daudzveidīgās funkcijas. Jūs varat regulēt gaismas intensitāti, nolaistot vai pacēlot žalūzijas līdz vēlamajai pozīcijai. Vai vēlaties vairāk dabiskas gaismas vai pilnīgu privātumu? Mini rullo žalūzijas sniedz jums kontroli pār gaismu un atmosfēru telpā.

Šīs žalūzijas ir viegli lietojamas un uzturamas. Tos var pacelt, nolikt un regulēt, izmantojot vadības mehānismus vai pat viedtālruni. Tas padara tos ērtus un modernus risinājumus ikvienai mājai vai birojam. Turklāt mini rullo žalūzijas ir pieejamas dažādos dizainos un audumu variantos, kas sniedz jums iespēju izvēlēties piemērotu risinājumu savam interjeram.

Ja vēlaties pievienot praktiskumu un modernu pieskārienu savam logam, izvēlieties mini rullo žalūzijas. Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes mini rullo žalūzijas ar plašu krāsu un dizaina izvēli. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un sāktu izveidot jūsu ideālo interjeru ar mini rullo žalūzijām.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Mini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrikaMini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrikaMini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrikaMini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrikaMini-rullo žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.