Koka žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Koka žalūzijas | Žalūziju fabrika
Koka žalūzijas | Žalūziju fabrika

Koka žalūzijas/ Horizontālās koka žalūzijas

Koka horizontālās žalūzijas - dabiskums un elegances apvienojums!

Vai jūs meklējat veidu, kā piešķirt savai telpai siltumu un dabiskumu?Horizontālās koka žalūzijas labs variants! Šīs koka žalūzijas ne tikai nodrošina jums kontroli pār gaismas iekļūšanu, bet arī piešķir jūsu interjeram ainavisku un eleganti mājīgu izskatu.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 20 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 15,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Attachments:
Koka žalūzijas | Žalūziju fabrikaKoka žalūzijas | Žalūziju fabrikaKoka žalūziju mērīšana422 kB

Koka žalūzijas | Žalūziju fabrika

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.zaluzijas.lv/lv/koka-zaluzijas.html#sigProId11e92c7b58

Mūsu koka horizontālās žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes koka materiāliem, kas nodrošina ne tikai izturību, bet arī estētisku pieskārienu.
Koka žalūzijas rada brīnišķīgu dabas sajūtu, radot siltumu un mieru jūsu mājās vai birojā. Ar regulēšanas mehānismu, jūs varēsiet viegli kontrolēt gaismas iekļūšanu telpā, pielāgojot lāpstiņu leņķi pēc savām vajadzībām.

Horizontālās koka žalūzijas žalūzijas ir pieejamas dažādos koka toņos, lai atbilstu jūsu interjera stilam. Neatkarīgi no tā, vai jūs izvēlaties eleganto tumšo koku vai maigu gaišo koku, koka žalūzijas radīs mājīgu un dabisku atmosfēru jebkurā telpā.

Tātad, vai esat gatavi piešķirt savai telpai dabiskumu un eleganci ar koka Horizontālās žalūzijām? Atrodiet ideālo risinājumu mūsu plašajā sortimentā un iegūstiet kvalitatīvas un skaistas koka žalūzijas, kas padarīs jūsu telpu vēl pievilcīgāku. Izvēlieties koka žalūzijas - dabas burvība un elegances apvienojums!

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Koka žalūzijas | Žalūziju fabrikaKoka žalūzijas | Žalūziju fabrikaKoka žalūzijas | Žalūziju fabrikaKoka žalūzijas | Žalūziju fabrikaKoka žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.