Piezvanīt mums
Atšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijām
Atšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijām

Atšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijām

Ruļļveida žalūziju (jeb aizkaru) konstrukcija ir diezgan vienkārša. Tās tiek izgatavotas no blīva auduma, kas pilnībā nosedz loga gaismas ailu un tiek savākts horizontālā uztīšanas vārpstā ar vadības sistēmas un stiprinājuma balsteņu palīdzību.

Pēc klienta izvēles labajā vai kreisajā pusē uzstādītais mehānisms, kas mēdz būt atsperu, ķēdes vai elektriskā veida, cieši uztin žalūziju, ļaujot regulēt tās augstumu no pilnībā atvērta līdz pilnībā aizvērtam stāvoklim.

Jaunākās paaudzes sistēmas nodrošina augstu izmantošanas komforta līmeni, ļauj bez papildu piepūles mainīt un fiksēt jebkādu aizkaru pacelšanas augstumu. Izturīgā konstrukcija garantē ilgu kalpošanas laiku.

Ruļļveida žalūzijas montē loga ailā vai uzlikā, izmantojot universālos balsteņus, ir iespējams uzstādīt pie sienas vai pie griestiem.

Mēs piedāvājam simtiem ruļļveida aizkaru noformēšanas dizaina variantu, milzīgu krāsu, faktūru, aptumšošanas līmeņu izvēli. Audumu gaismas caurlaidības pakāpe parasti variējas no 25 % līdz 75 %, īpaši audumu veidi spēj pilnībā bloķēt visspilgtākās saules gaismas iekļūšanu.

Ruļļveida-kasešu žalūzijas

Var tikt uzstādītas tikai plastmasas vai koka eirologiem, ar tiem vizuāli saplūstot vienotā sistēmā. Kompaktā kārba, ar kuru tās ir papildus aprīkotas, kalpo, lai pilnībā savāktu žalūzijas audumu.

Slēgtā (kārbas veida) sistēma sniedz iespēju gūt pilnīgu kontroli pār apgaismojuma pakāpi, pateicoties tam, ka audums cieši pieguļ gar sānu vadotņu malām.

Par kasešu sistēmas priekšrocībām uzskata:

  • kompakto izmēru, telpas platības maksimālu ekonomiju;
  • kārba pasargā uztīto audumu no putekļiem un mehāniskiem bojājumiem;
  • var netraucēti atvērt un aizvērt loga vērtni, neatkarīgi no žalūziju pacelšanas augstuma;
  • ruļļveida-kasešu žalūzijas netraucē skatu uz palodzes izvietotajiem augiem un dekoratīvajiem elementiem.

Pateicoties vienkāršajiem apkopes noteikumiem, būs viegli uzturēt šā logu dekora lielisko izskatu, kā arī pagarināt kalpošanas laiku.

  • notīrīt putekļus var ar putekļu sūcēju (izmantojot mīkstu uzgali);
  • netīrumus var viegli notīrīt ar kancelejas dzēšgumiju;
  • audumu var nodot ķīmiskajā tīrīšanā;
  • audumus (izņemot audumu uz kaučuka bāzes) drīkst tīrīt ar mitru sūkli, kas samitrināts putojoša tīrīšanas līdzekļa šķīdumā, kas nesatur hlora savienojumus. Pēc tīrīšanas jānoņem ziepju šķīduma paliekas ar tīru sūkli un jāļauj izžūt dabiskā veidā pilnībā atritinātā stāvoklī;
  • ja ilgstošas ekspluatācijas rezultātā audums tiek pakļauts lielam piesārņojumam, kuru nav iespējams likvidēt, var uzstādīt jaunu audumu, nemainot pašu žalūzijas sistēmu.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Atšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijāmAtšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijāmAtšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijāmAtšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijāmAtšķirības starp ruļļveida un ruļļveida-kasešu žalūzijām
 
Top