Piezvaniet mums

Noskaidrosim, ar ko šīs žalūzijas piesaista un ar ko tās atšķiras no parastajām žalūzijām?

  1. Pirmkārt, atšķirībā no kasešu rullo žalūzijām tās sastāv no divu joslu rindām: caurspīdīgām un necaurspīdīgām, kuras ir izvietotas pēc kārtas. To izvietojums attiecībā vienai pret otru tiek regulēts ar īpašu mehānismu, kas atrodas sistēmas augšdaļā. Auduma josla pilda maskējošo funkciju, bet caurspīdīgā aizkara daļa uz rullīšiem ir siets.
  2. Otrkārt, šīs auduma Diena-Nakts žalūzijas vairāk līdzinās horizontālajām žalūzijām, nevis aizkariem. Un ko žalūzijas dara vislabāk? Pareizi, tās kontrolē gaismas iekļūšanu caur logu. Izmantojot logiem žalūziju sistēmu diena-nakts, jūs varat noregulēt attālumu starp auduma nepārtrauktajām un pārtrauktajām joslām. No rīta var atvilkt visas tumšās joslas, izvietojot tās savstarpēji vienādā līmenī, un telpu padarīt maksimāli gaišu. Bet vakarā, tieši otrādi, var aizvilkt krāsainās joslas tā, lai tām pretī būtu caurspīdīgās joslas, tādējādi rullo žalūzijas pārvēršot par vienlaidu vienkrāsainu audumu, kas pasargā no garāmgājēju skatieniem.

Joslu dažādie toņi, kā arī stilīgais dizains ļauj iekļaut žalūzijas „diena-nakts” praktiski jebkurā interjerā. Pieejamas ir jebkādas krāsas. Galvenais uzdevums ir individuāli piemeklēt tādu krāsu, kas harmoniski iekļausies izveidotās telpas interjerā.

www.zaluzijas.lv

Žalūzijas ir stilīgs un klientu iecienīts dekora elements. Iemeslu nav mazums, jo žalūzijas ne vien pasargā no saules stariem, bet arī kontrolē telpā ienākošā gaisa pieplūdi, var noturēt telpā siltumu un nepievelk putekļus. Plašs pieejamo materiālu klāsts un dažāda tipa darbības principi paver bagātīgas iespējas dizainera radošajām izpausmēm.

Kādas žalūzijas ieteicams izvēlēties dzīvoklim vai privātmājai, lai to padarītu mājīgāku? Visu nosaka iemītnieku gaume un īstenojamie mērķi. Žalūzijas mēdz izgatavot no metāla, auduma, koka un pat plastmasas. Izšķir arī horizontāla un vertikāla tipa žalūzijas. Beidzamajā laikā īpaši pieaug tā dēvēto romiešu žalūziju popularitāte.

Kad rodas vēlme kaut ko mainīt savā dzīvē, daudzi ķeras pie ... REMONTA! Taču diemžēl ir tā, ka pat pēc violetu tapešu uzlīmēšanas rozā vietā vai jauna paklāja iegādes jūs nepanāksiet globālas interjera izmaiņas. Naudu gan iztērēsiet!

Mēs piedāvājam efektīvāku un ekonomiskāku interjera atsvaidzināšanas veidu — iegādāties žalūzijas Rīgā. Nomainiet vecos aizkarus pret žalūzijām un uzreiz pamanīsiet, kā tikai vienas dienas laikā ir pārvērtusies jūsu māja. Par ietaupītajiem līdzekļiem varēsiet, piemēram, labi atpūsties pie jūras.

Turklāt mūsu produkcijas kvalitāte priecēs jūs ilgus gadus!

Gaidam Jūsu zvānus 29871742

Vai rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Žalūziju Fabrika

SIA Alius

Ruļļveida žalūziju (jeb aizkaru) konstrukcija ir diezgan vienkārša. Tās tiek izgatavotas no blīva auduma, kas pilnībā nosedz loga gaismas ailu un tiek savākts horizontālā uztīšanas vārpstā ar vadības sistēmas un stiprinājuma balsteņu palīdzību.

Pēc klienta izvēles labajā vai kreisajā pusē uzstādītais mehānisms, kas mēdz būt atsperu, ķēdes vai elektriskā veida, cieši uztin žalūziju, ļaujot regulēt tās augstumu no pilnībā atvērta līdz pilnībā aizvērtam stāvoklim.