Japāņu paneles | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Japāņu paneles | Žalūziju fabrika
Japāņu paneles | Žalūziju fabrika

Japāņu paneles/ Žalūziju Fabrika

Japāņu paneļi, jeb paneļu aizvari līdzinās ekrānam vai aizslietnim, kas eleganti aizklāj logu. Tā ir absolūti gluda audumu vai tilla gabalu sistēma, iestiprināta speciālā daudzslāņu karnīzē, ar atsvara planku izstrādājuma apakšmalā. Šo sistēmu var ierīkot atbīdāmu gan no vidus gan no vienas malas, vadīt ar ķēdīti un pārvietot logā kā ekrānu vai paneli- tāpēc arī tāds nosaukums. Paneļi pārvietojas cits aiz cita pa atsevišķām karnīzes gropēm.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Cena - Ja vēlaties, lai mēs to aprēķinātu tieši Jūsu logiem, uzrakstiet uz e-pastu ailes augstumu un platumu. Var aptuvenus izmērus, bet obligāti nomēriet aile. 

Izgatavošanas laiks - 10-14 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 30-50EUR/gab. 

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Japāņu paneles | Žalūziju fabrika

View the embedded image gallery online at:
https://www.zaluzijas.lv/lv/japu-paneles.html#sigProId9830daefb5

Japāņu paneles - harmonija, elegancija un praktiskums jūsu interjerā

Vai jūs meklējat jaunu veidu, kā piešķirt savai telpai unikālu un stilīgu pieskārienu? Japāņu paneles ir ideāls risinājums, kas apvieno funkcionalitāti ar skaistumu, nodrošinot harmoniju jūsu interjerā.

Japāņu paneles ir moderns un elegants veids, kā regulēt gaismas iedarbību un nodrošināt privātumu. Tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes auduma un pieejamas dažādos dizainos un krāsās. Tas ļauj jums izvēlēties piemērotu variantu, kas saskanēs ar jūsu interjera stilu un personiskajām vēlmēm.

Viena no japāņu panelu galvenajām priekšrocībām ir to daudzveidīgās pielietojuma iespējas. Tos var izmantot ne tikai kā aizkari, bet arī kā dekoratīvu elementu, kas sadala telpu un veido vizuālus akcentus. Japāņu paneles var izmantot gan mājās, gan birojos, nodrošinot eleganci un mūsdienīgu atmosfēru.

 

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Japāņu paneles | Žalūziju fabrikaJapāņu paneles | Žalūziju fabrikaJapāņu paneles | Žalūziju fabrikaJapāņu paneles | Žalūziju fabrikaJapāņu paneles | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.