ISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
ISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrika
ISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrika

ISO horizontālās alumīnija žalūzijas Rīgā

Horizontālās alumīnija žalūzijas, patentētas ISO tipa žalūzijas PVC alumīnija logiem. ISO horizontālās alumīnija žalūzijas - stilīgs un praktisks risinājums jūsu interjeram. Alumīnija ISO žalūzijas var tikt izmantojamas virtuvē, vannas istabā, ofisā vai jebkurā citā telpā, kuras ideja ir minimālisms.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

 Izgatavošanas laiks - 10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

ISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrika

Vai jūs meklējat modernu un funkcionālu veidu, kā regulēt gaismu un nodrošināt privātumu savā telpā? ISO horizontālās alumīnija žalūzijas ir ideāls risinājums, kas apvieno stilu ar praktiskumu.

ISO alumīnija horizontālās žalūzijas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina to izturību un ilgmūžību. Šīs žalūzijas ir pieejamas dažādās krāsās un dizainos, tāpēc jūs varat izvēlēties variantu, kas labi saskanēs ar jūsu interjera stilu un personiskajām vēlmēm.

Žalūziju lamelītes var regulēt, lai kontrolētu gaismas iedarbību un nodrošinātu nepieciešamo privātumu. Jūs varat pagriezt lamelītes, lai pieļautu vairāk vai mazāk gaismas, atkarībā no situācijas. Tas ļauj jums radīt vēlamo atmosfēru savā telpā un izvairīties no tiešas saules iedarbības.

ISO horizontālās alumīnija žalūzijas ir arī ērtas lietošanā. Ar viegli vadāmu sistēmu jūs varat regulēt žalūziju augstumu un leņķi, pielāgojot tos atbilstoši savām vajadzībām. Alumīnija Žalūzijas var viegli pacelt un nolikt, nodrošinot maksimālu ērtību un funkcionalitāti.

Turklāt, ISO alumīnija horizontālās žalūzijas ir viegli uzturēt un tīrāmas. Tos var viegli notīrīt ar mitru drānu vai salveti, nodrošinot, ka jūsu žalūzijas vienmēr izskatās tīras un jaunas.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

ISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrikaISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrikaISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrikaISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrikaISO horizontālās žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.