Piezvaniet mums

Kā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrika

Kā aprēķināt cenu?

Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai.  20 minites laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Sakarā ar pasūtījumu apjomu palielināšanās - cenu var uzzināt tikai caur e-pasta. Nosūtiet izmēri, žalūziju veidu, mēs aprēķināsim 20 minutes laikā.
Pa telefonu cenu neskaitām, nav iespējams aprēķināt katram klientam. Pa telefonu var saņemt konsultāciju vai izsaukt meistaru izmēru noņemšanai (gadījumā ja gatavi taisīt pasūtījums). Pie datora visu laiku strāda mūsu speciālists, kurš atbildēs īsākajā laikā.

Lūdzam sūtīt izmērus tikai teksta formātā. Zīmēt vai fotografēt logus nav nepieciešams. Mēs rēķinām pēc cenu lapas, aprēķinam mums ir nepieciešams tikai platums un augstums. Obligāti norādiet, kurš no izmēriem ir platums, kurš augstums.

Piemērs:

  1. Logs Platums (cm) x Augstums (cm)
  2. Logs Platums (cm)  x Augstums (cm)

Ja nevēlaties mērīt logus un sūtīt uz e-pastu, bet tā vietā labāk gribat izsaukt meistaru, kurš uz vietas veiks visus mērījumus, piezvaniet pa tālruni 29871742, nosauciet savu adresi un telefona numuru.  Mūsu meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu!

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas. Ārpus Rīgas mēs rēķinām tikai transporta izdevumus par degvielu (abos virzienos).

Kādi izmēri ir jāmēra?

Visas žalūzijas, kas piekļaujas pie stikla. Piemēram, ruļļveida-kasešu žalūzijām, horizontālajām alumīnija ISO žalūzijām, dienas-nakts žalūzijām kasetēs ir jāmēra stikla izmērs.

Žalūzijām, kas stiprinās ailā, piemēram, vertikālajām vai ruļļveida auduma žalūzijām, dienas-nakts žalūzijām, jāmēra ailas izmērs.

 

Gaidīsim Jūsu vēstules!

Žalūziju fabrika

SIA Alius