Kā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Kā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrika

Kā aprēķināt cenu?

Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai.  

Lūdzam sūtīt izmērus tikai teksta formātā. Zīmēt vai fotografēt logus nav nepieciešams. Mēs rēķinām pēc cenu lapas, aprēķinam mums ir nepieciešams tikai platums un augstums. Obligāti norādiet, kurš no izmēriem ir platums, kurš augstums.

Piemērs:

  1. Logs Platums (cm) x Augstums (cm)
  2. Logs Platums (cm)  x Augstums (cm)

Ja nevēlaties mērīt logus un sūtīt uz e-pastu, bet tā vietā labāk gribat izsaukt meistaru, kurš uz vietas veiks visus mērījumus, piezvaniet pa tālruni 29871742, nosauciet savu adresi un telefona numuru.  Mūsu meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu!

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas. Ārpus Rīgas mēs rēķinām tikai transporta izdevumus par degvielu (abos virzienos) - 0.20 centi par 1 km. 

Kādi izmēri ir jāmēra?

Visas žalūzijas, kas piekļaujas pie stikla. Piemēram, ruļļveida-kasešu žalūzijām, horizontālajām alumīnija ISO žalūzijām, dienas-nakts žalūzijām kasetēs, plisētas žalūzijas (plisē), žalūzijas jumta logiem (Velux logiem), mini-rulo žalūzijas, rulo kasešu žalūzijas ir jāmēra stikla izmērs.

Žalūzijām, kas stiprinās ailā, piemēram, vertikālajām vai ruļļveida auduma žalūzijām, dienas-nakts žalūzijām, jāmēra ailas izmērs.

Žalūziju uzstādīšana: Jēkabpils, Jūrmala, Jelgava, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Valmiera, Ventspils, Ainaži, Aizkraukle, Aizpute, Aknīste, Aloja, Alūksne, Ape, Auce, Baldone, Baloži, Balvi, Bauska, Brocēni, Cēsis, Cesvaine, Dagda, Daugavpils, Dobele, Durbe, Grobiņa, Gulbene, Ikšķile, Ilūkste, Jaunjelgava, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Kandava, Kārsava, Ķegums, Krāslava, Kuldīga, Lielvārde, Līgatne, Limbaži, Līvāni, Lubāna, Ludza, Madona, Mazsalaca, Ogre, Olaine, Pāvilosta, Piltene, Pļaviņas, Preiļi, Priekule, Rēzekne, Valmiera, Tukums, Talsi, Saulkrasti, Salacgrīva, Saldus, Salaspils, Jaunolaine, Valka, Bauska, Sigulda.

 

Gaidīsim Jūsu vēstules!

Žalūziju fabrika

SIA Alius

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Kā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrikaKā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrikaKā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrikaKā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrikaKā aprēķināt žalūzijas cenu? | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.