Horizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Horizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrika
Horizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrika

Horizontālās alumīnija žalūzijas/ Metāla žalūzijas logiem

Horizontālās alumīnija žalūzijas tiek ražotas no 25 mm vai 16 mm platas alumīnija lentas. Šādas žalūzijas lieliski aizsargā pret sauli. Krāsu gamma apmierinās jebkuru gaumi, mūsdienīgs mehānisms ļaus viegli pārvaldīt gaismas plūsmu.

Horizontālās žalūzijas var ierīkot:

  • uz loga profila

  • pie griestiem

  • loga ailē

  • uz sienas

Horizontālo žalūziju praktiskums izceļ ofisa lietišķo atmosfēru, bet apvienojumā ar citiem dekora elementiem logi veido mājīgumu dzīvojamajā mājā.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Horizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrika

Horizontālās alumīnija žalūzijas - funkcionalitāte un stils vienā.

Horizontālās alumīnija žalūzijas ir moderns un praktisks risinājums, kas papildinās jūsu telpas dizainu un nodrošinās efektīvu gaismas regulēšanu. Šis aizsarglīdzeklis ir ideāls gan privātu māju, biroju, restorānu vai citu telpu interjeram.

Viena no galvenajām alumīnija žalūziju priekšrocībām ir tās spēja regulēt gaismas iedarbību. Ar viegli vadāmu sistēmu jūs varat viegli mainīt žalūzijas lamelīšu leņķi, ļaujot pieņemt ideālu gaismas intensitāti un privātuma līmeni telpā. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums nepieciešams ierobežot saules gaismu, piemēram, lai novērstu spīdumu uz televīzijas ekrāna vai datora monitora.

Papildus tam, horizontālās alumīnija žalūzijas ir ērtas un vienkāršas lietošanā. Tos var pacelt un nolikt, pielāgojot atvēršanas līmeni un gaismas plūsmu telpā. Arī tīrīšana ir ātra un vienkārša - žalūzijas var viegli notīrīt ar mitru drānu vai mazgātāju, nodrošinot, ka tās vienmēr ir tīras un pievilcīgas.

Horizontālās alumīnija žalūzijas ir izvēle, kas savieno stilu ar funkcionalitāti. Ja vēlaties izcelt savu interjeru un kontrolēt gaismu un privātumu savā telpā, šīs žalūzijas ir lielisks risinājums. Izmantojot augstas kvalitātes materiālus un modernus dizainus, mēs piedāvājam plašu horizontālo alumīnija žalūziju klāstu, kas atbilst jūsu individuālajām vēlmēm un prasībām.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Horizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrikaHorizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrikaHorizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrikaHorizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrikaHorizontālās alumīnija žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.