Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika
Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika

Fotožalūzijas/ Žalūzijas ar apdruku

Žalūzijas ar fotogrāfiju - tas ir simpātisks interjera priekšmets, kas ieviesīs dažādību jūsu mājas ierastajā izskatā.

Lūgums labas kvalitātes fotogrāfijas vai attēlus sūtīt uz mūsu e-pasta adresi ar norādi „fotožalūzijām". Ja jums šāda attēla nav, varat to izvēlēties no šajā tīmekļa vietnē esošajām: http://www.shutterstock.com/ (Attēlu mēs iegādāsimies). Mums nepieciešama tikai links ar izvēlētās fotogrāfijas numuru. 

Cena:   50eur par m2 printēšana. + žalūziju cena (skaitam pēc izmēriem + makets 15 eur 

Printēšanai var izvēlēt tikai 2 sistēmas - rulo-kasēšu žalūzijas vai rulo žalūzijas

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 15 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika

View the embedded image gallery online at:
https://www.zaluzijas.lv/lv/fotozaluzijas.html#sigProIdca6bdae5a4

Fotožalūzijas - radošs un personalizēts veids, kā izpausties savā interjerā

Vai jūs vēlaties piešķirt savai telpai unikālu un personisku pieskārienu? Fotožalūzijas ir lielisks veids, kā izcelt savu radošumu un izpausties savā interjerā.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Fotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.