Elektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Elektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrika
Elektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrika

Elektriskās rulo žalūzijas/ Motorizētās žalūzijas

Vai jūs meklējat veidu, kā papildināt savu interjeru ar modernu piezīmi un praktisku risinājumu? Žalūzijas ar pulti ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Šīs ērtās un eleganti izskatīgās žalūzijas ne tikai nodrošina jums pilnīgu kontroli pār gaismas iekļūšanu telpā, bet arī piešķir jūsu mājām vai birojam pavisam jaunu dimensiju.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums).

Ārpus Rīgas mēs rēķinām tikai transporta izdevumus par degvielu (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20 eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 10-14 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 50 eur/gab. 

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. logu izmēri un žalūziju veids. Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Elektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrika

Vai jūs meklējat veidu, kā papildināt savu interjeru ar modernu piezīmi un praktisku risinājumu? Žalūzijas ar pulti (motorizētās žalūzijas) ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Šīs ērtās un eleganti izskatīgās žalūzijas ne tikai nodrošina jums pilnīgu kontroli pār gaismas iekļūšanu telpā, bet arī piešķir jūsu mājām vai birojam pavisam jaunu dimensiju.

Mūsu žalūzijas ar pulti (elektriskās rullo žalūzijas) ir piemērotas gan privātajām mājām, gan komerciāliem objektiem. Izmantojot vienkāršu un viegli lietojamu pulti, jūs varēsiet regulēt žalūzijas.

Rullo žalūzijas ar piedziņu tālvadības pulti ir pieejamas plašā spektrā dizaina un materiālu variantu. Jums ir iespēja izvēlēties atbilstošāko krāsu, rakstu vai materiālu, kas labāk atbilst jūsu interjera stilam un personīgajām vēlmēm. Neskatoties uz to, vai jūs vēlaties modernu minimalismu vai mājīgu mājas sajūtu, mēs piedāvājam visaptverošu izvēli, kas apmierinās pat vissmakotākos klientus.

Tātad, vai esat gatavi piešķirt savai telpai jaunu dimensiju ar žalūzijām ar pulti vai automātiskās žalūzijas? Atrodiet ideālo risinājumu mūsu plašajā sortimentā un baudiet labumu no funkcionalitātes un stilīgā dizaina. Izvēlieties kvalitāti un inovāciju - izvēlieties žalūzijas ar pulti!

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Elektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrikaElektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrikaElektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrikaElektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrikaElektriskās žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.