Dubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Dubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Dubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Dubultās romiešu žalūzijas/Žalūziju Fabrika

Dubultās romiešu žalūzijas - elegances un praktiskuma savienojums!

Vai jūs meklējat veidu, kā piešķirt savai telpai neaizmirstamu šarmu un vienlaicīgi kontrolēt gaismas plūsmu? Dubultās romiešu žalūzijas ir ideāls risinājums! Šis stilīgais un funkcionalitāti pilnais aksesuārs ne tikai nodrošina jums privātumu, bet arī piešķir jūsu interjeram ekskluzīvu pieskārienu.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos). (0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 10-15 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža. Uzstādīšana - 20,00EUR/gab. 

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Romiešu žalūzijām audumu katalogs elektroniskā veidā nav, jo šuvējām no aizkaru audumiem, kuri visu laiku mainās (nav iespējams uztaisīt elektroniska veida katalogu). Audumus ir iespējams apskatīt mūsu veikalā. Vai var izsaukt speciālistu, kurš paņems līdzi audumus.

Attachments:
Dubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaDubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRomiešu žalūziju mērīšana420 kB

Dubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Mūsu dubultās romiešu žalūzijas apvieno tradicionālās romiešu žalūzijas un modernās dubultās auduma slāņu priekšrocības. Ar to palīdzību jūs varēsiet pilnībā kontrolēt gaismas iekļūšanu telpā un vienlaicīgi radīt burvīgu atmosfēru. Auduma slāņi ir brīvi regulējami, ļaujot jums izvēlēties, cik daudz gaismas jūs vēlaties pieļaut vai aizturet. Vai jums nepieciešama maksimāla gaismas ietilpība? Atveriet abus slāņus, un saules stari pilnībā izgaismo telpu. Vai vēlaties radīt mīkstāku un noslēpumaināku atmosfēru? Aizvērt vienu vai abus slāņus, un izbaudiet patīkamu pusmārkšķināšanu.

Dubultās romiešu žalūzijas ir pieejamas plašā krāsu un audumu klāstā, lai atbilstu jūsu interjera stilam un personiskajām vēlmēm. Vai jūs priecājaties par spilgtām un krāsainām detaļām vai dodat priekšroku maigākiem toņiem un tekstūrām - mēs piedāvājam daudzveidību, kas atbilst katram gaumei.

Tātad, vai esat gatavi piešķirt savai telpai neaizmirstamu šarmu ar dubultām romiešu žalūzijām? Iepazīstieties ar mūsu plašo sortimentu un iegūstiet savu ideālo aksesuāru, kas apvieno eleganci un praktiskumu. Izvēlieties augstas kvalitātes un stilīgas dubultās romiešu žalūzijas, kas radīs skaistumu un komfortu jūsu mājās vai birojā.

 

 

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Dubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaDubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaDubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaDubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaDubultās romiešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.