Rullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Rullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrika
Rullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrika

Rullo žalūzijas Diena-nakts/ Zebra žalūzijas

Rullo žalūzijas "Diena-Nakts" ir izgatavotas no augstas kvalitātes auduma ar diviem slāņiem - caurspīdīgu un pārklātu. Šie slāņi var tikt precīzi pielāgoti, lai kontrolētu gaismas iedarbību un nodrošinātu nepieciešamo privātumu. Atkarībā no tā, kā jūs vēlaties regulēt gaismu, varat izvēlēties atvērt gan caurspīdīgo, gan pārklāto slāni, vai arī tos kombinēt, lai sasniegtu optimālu aizsardzību dienas un naktīs.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 7-10 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Kvalitāte - visaugstākā! Tā mums ir ļoti laba kā audumiem, tā mehānismam. Žalūziju Fabrika ražo žalūzijas jau 14 gadi!

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

 Rullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrika

Viegls, elegants un vienkārši lietojams rullējamais aizklājs „Diena - nakts"- jaunums ēnošanas sistēmu tirgū!

Tas ir divslāņu aizklājs, kura audums sastāv no caurspīdīgām un necaurspīdīgām joslām. Dažāda caurspīdīguma joslas var savietot daļēji, vai pilnībā, tādā veidā iegūstot sev vajadzīgo telpas apēnojumu. Universāls oriģināls ieguvums mājai vai birojam. 

Rullo žalūzijas "Diena-Nakts" - optimāla aizsardzība un privātums jūsu telpā.

Meklējat efektīvu un funkcionālu veidu, kā regulēt gaismu un nodrošināt privātumu savā mājā vai birojā? Rullo žalūzijas "Diena-Nakts" ir ideāls risinājums, kas apvieno praktiskumu ar modernu dizainu.

Turklāt, rullo žalūzijas "Diena-Nakts" ir vienkāršas tīrīšanā un uzturēšanā. Tos var viegli notīrīt ar mitru drānu vai salveti, nodrošinot, ka jūsu žalūzijas vienmēr izskatās tīras un jaunas.

Ja jūs meklējat optimālu risinājumu, lai regulētu gaismu un nodrošinātu privātumu savā telpā, izvēlieties rullo žalūzijas "Diena-Nakts". Mūsu uzņēmums piedāvā dažādas dizaina un krāsu iespējas, lai piemērotu risinājumu jebkurai telpai.

 

 

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Rullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrikaRullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrikaRullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrikaRullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrikaRullo žalūzijas Diena-nakts | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.