Žalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Žalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrika
Žalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrika

Žalūzijas Jumta logiem/ Jumta logu žalūzijas

Žalūzijas jumta logiem - funkcionalitāte un stilīgs aizsargs pret sauli.

Meklējat veidu, kā nodrošināt gan gaismas regulēšanu, gan privātumu savā jumta telpā? Žalūzijas jumta logiem ir ideāls risinājums, kas apvieno funkcionalitāti un stilu.

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums).  Ārpus Rīgas mēs rēķinām transporta izdevumi (abos virzienos).
(0,20 centi par 1 km vai 20eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 10-14 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana - 15,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Žalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrika

Žalūzijas jumta logiem piedāvā daudzveidīgas priekšrocības. Pirmkārt, tās nodrošina efektīvu aizsardzību pret intensīvo saules gaismu, novēršot pārkaršanu un samazinot nevēlamo apsiltināšanos telpā. Tādējādi jūs varat baudīt komfortu un atsvaidzinājumu pat karstākajos vasaras mēnešos.

Otrkārt, žalūzijas jumta logiem ļauj regulēt gaismas iedarbību pēc savas izvēles. Jūs varat pielāgot slāņu pozīcijas, lai iegūtu nepieciešamo daudzumu gaismas. Vai jūs vēlaties vairāk dabiskas gaismas vai vairāk privātuma? Žalūzijas ļauj jums kontrolēt situāciju un izveidot vēlamo atmosfēru savā telpā.

Turklāt, žalūzijas jumta logiem ir viegli lietojamas un uzturamas. Tos var viegli atvērt, slēgt vai regulēt, izmantojot ērtu vadības mehānismu vai pat viedtālruņa aplikāciju. Tas nodrošina jums ērtību un modernas iespējas gaismas regulēšanai no jebkuras vietas.

Žalūzijas jumta logiem ir pieejamas dažādās krāsās un dizaina variantos, atbilstoši jūsu interjera stilam un personīgajām vēlmēm. Vai jūs vēlaties vienkāršas un elegantes žalūzijas vai modernas un audzētavas žalūzijas ar iespaidīgu dizainu? Jums ir plašas izvēles iespējas, lai harmoniski iekļautu žalūzijas jumta logiem savā interjerā.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Žalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrikaŽalūzijas Jumta logiem Dekolux | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.