Aizsargžalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums
Aizsargžalūzijas | Žalūziju fabrika
Aizsargžalūzijas | Žalūziju fabrika

Aizsargžalūzijas/ Fasādes āra žalūzijas

Fasādes āra aizsargžalūzijas ir ideālas, lai sniegtu ne tikai aizsardzību, bet arī estētisku pievilcību jūsu ēkas fasādei. Šīs žalūzijas ir pieejamas dažādās dizaina un krāsu kombinācijās, ļaujot pielāgot tās saskaņā ar jūsu individuālajām vēlmēm un ēkas stilu. Mūsu aizsargājošās žalūzijas ir izturīgas un drošas. Tās ir aprīkotas ar drošības mehānismiem, kas palīdz pasargāt jūs un jūsu īpašumu no ļaunprātīgas rīcības. Turklāt, tās nodrošina arī privātumu, kontrolējot gaismas plūsmu un aizsargājot jūsu iekštelpas no svešu skatu.

Cena tiek aprēķināta individuāli. Lūdzu, izmēru (ailes izmērs) sutīt pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde), pa telefonu tieši šo sistemu nevar aprēķināt.

Izgatavošanas laiks - 15 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Uzstādīšana – 50,00EUR/gab.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums, vai uzrakstiet e- pastu adresi, kur vajadzīgi uzmērījumi un tālruņa numuru. Meistars piezvanīs jums, lai sarunātu ērtāko laiku.

Aizsargžalūzijas | Žalūziju fabrika

Ārējās žalūzijas ir lielisks veids, kā pasargāt savu māju no intensīvām saules gaismas un uzturēt telpas vēsas. Tās ir pieejamas dažādās krāsās un dizainos, kas saderēs ar jebkuru ēkas eksterjeru un sniegs papildu aizsardzību pret laika apstākļiem. Aizsargslēģi un ruļļu restes ir paredzēti, lai nodrošinātu papildu drošību un aizsardzību pret iekļūšanu. Tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem un ir viegli lietojami, padarot tos par ideāliem aizsarglīdzekļiem jūsu mājai vai uzņēmumam. 

Metāla žalūzijas logiem ir izturīgas un ilgmūžīgas. Tās ne tikai nodrošina aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, bet arī kalpo kā efektīvs drošības līdzeklis. Mūsu profesionālais komanda palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko aizsargājošo žalūziju risinājumu, atbilstoši jūsu vēlmēm un mājas vai uzņēmuma dizainam. Mēs nodrošinām kvalitatīvu uzstādīšanu un labu pēckopšanu, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu aizsargājošo žalūziju priekšrocības.

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Aizsargžalūzijas | Žalūziju fabrikaAizsargžalūzijas | Žalūziju fabrikaAizsargžalūzijas | Žalūziju fabrikaAizsargžalūzijas | Žalūziju fabrikaAizsargžalūzijas | Žalūziju fabrika
 
We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.