Piezvaniet mums

Lai saskaitīt žalūziju cenu, lūdzu, sutiet augstums un platums uz e-pastu info@alius.lv. Ir steidzami vajadzīgas žalūzijas vai moskītu tīkli? Mūsu speciālists jau brauc pie Jums!

Kompānija Alius piedāvā dažāda veida žalūzijas. Ja Jūs meklējiet kaut ko noteiktu, kas piestāvēs interjeram, piedāvājam izmantot mūsu mājas lapas speciālo katalogu. Vai arī piezvanīt uz norādīto telefona numuru un saņemt mūsu speciālistu konsultāciju.

Pasūtiet žalūzijas pie mums un jūs iegūsiet: augstu apkalpošanas līmeni, izcilas kvalitātes žalūzijas par patīkamu cenu, bezmaksas uzmērīšanu, bezmaksas piegādi, uzstādīšanu, pieņemamus termiņus.

Izsaukt mūsu speciālistu ir ļoti vienkārši, atstājiet paziņojumu pēc norādītā numura vai uzrakstiet uz 

e-pasta adresi: mēs atbrauksim tajā pašā dienā vai nākamajā dienā pēc jūsu pasūtījuma.

Vertikālas žalūzijas ir lielisks risinājums ofisiem un dzīvojamām telpām. Mēs piedāvājam dažādu krāsu un faktūru tikai auduma žalūzijas.

Horizontālas žalūzijas tiek ražotas no alumīnija un var būt 16 mm un 25 mm platumā.

Ruļļu žalūzijas - mūsu kompānija piedāvā elegantas ruļļu žalūzijas visiem logu un aiļu veidiem. Viām mūsu ruļļu žalūzijām darbojas ilgtermiņa kvalitātes garantija.

Ruļļu kasešu žalūzijas ir paredzētas uzstādīšanai plastikāta logiem. Pateicoties speciālai stiprināšanas sistēmai šis žalūziju veids tek montēts cieši klāt pie stikla katrai loga vērtnei.

Fotožalūzijas ir oriģināls interjera noskaņojums.

Ka arī mēs ražojam: Japāņu paneles, Mini-rullo žalūzijas, Rullo žalūzijas Diena-Nakts, Plisse.

Kāpēc ir vērts pasūtīt žalūzijas pie mums?

1. Mūsu audumi izgatavoti no vislabākajām izejvielām.2. Mēs izgatavojam žalūzijas pēc pasūtījuma, ņemot vērā visas īpatnības.3. Mēs veicam mērījumus bez maksas.4. Mēs piedāvājam vislabākās cenas!

Iegādājoties žalūzijas pie mums, par pieejamu cenu jūs iegūstat nevainojamu rezultātu.Žalūzijas ir vislabākais līdzeklis, ar ko papildināt telpu interjeru.

Žalūziju izgatavošana un tirdzniecība ir mūsu uzņēmuma pamatnodarbe. Mēs piedāvājam kā vertikālās un horizontālās, tā arī kasešu un rullējamās žalūzijas. Mūsu produkcija padarīs telpu mājīgāku un vienlaikus arī mūsdienīgu un stilīgu.Žalūzijas ir ne tikai skaistas un akurātas, bet arī praktiskas. Tās ir viegli lietot, un tās netraucē ne aizvērtā, ne atvērtā veidā. Turklāt žalūzijas cieši aizklāj logu ailes un nelaiž cauri gaismu, kā arī pasargā istabu no svilinošajiem saulstariem. Vai sākat domāt, kur iegādāties žalūzijas par pieņemamu cenu? Noteikti uzmeklējiet mūs!