Rullo-kasešu žalūzijas, auduma ruļļu-žalūzijas, vertikālās žalūzijas, horizontālas žalūzijas, fotožalūzijas | Žalūziju fabrika
Piezvaniet mums

Mēs esam profesionāļu komanda, ar lepnumu piedāvājot plašu augstas kvalitātes žalūziju klāstu, nodrošinot jūsu komfortu un stilu. Ar mums jūs varat būt pārliecināti, ka saņemsiet augstas kvalitātes produktus, izcilu apkalpošanu un uzticamus partnerus ilgtermiņa sadarbībai.

Pāri 15 gadiem veiksmīgas darbības šajā nozarē liecina par mūsu mērķtiecību, inovatīvo pieeju un mūsu ražojumu nevainojamo kvalitāti, kā arī par uzticību, ko esam ieguvuši no vairāku klientu puses.
Mēs ražojam kasešu žalūzijas pakešu logiem ( arī Diena-Nakts žalūzijas), visa veida audumu žalūzijas ( vertikālās, rulo, pilsētas, plisse, romiešu, romiešu žalūzijas ar otro slāni, Horizontālās alumīnija žalūzijas.
Visa veida moskīta sieti: Moskītu tīkli rāmī, Pretinsektu rullo tīkli, Durvju moskītu tīkli (veramie). Ka arī piedāvājam zigatavot un uzstādīt Koka žalūzijas logiem. Šuvējam aizkari, romiešu aizkari, ražojam aizkaru sliedes profili. Markīzes balkonam vai terasei. Fasādes, āra žalūzijas - rulo vai aluminīja. Plisētas žalūzijas un dažadi citi.

Kas atšķir mūs no citiem uzņēmumiem tirgū? Mūsu ražošanas procesā tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, kas ļauj mums piedāvāt plašu dizaina un funkcionalitātes žalūziju klāstu. Mūsu pieredzējušais personāls vienmēr sekot līdzi interjera dizaina tendencēm, lai piedāvātu jums modernākos un stilīgākos risinājumus.

Mēs cenšamies padarīt žalūziju izvēles un iegādes procesu pēc iespējas ērtāku un patīkamāku katram klientam. Mūsu profesionālā personāla vienmēr ir gatava sniegt jums konsultācijas, palīdzēt izvēlēties piemērotākos materiālus un krāsu risinājumus, kā arī pieņemt individuālus pasūtījumus, lai jūsu apkārtne būtu ideāls atspoguļojums jūsu stila un priekšlikumu.

We use cookies
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.