Piezvanīt mums
Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Rullo-kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas ir kaut kas vidējs starp aizkariem un žalūzijām.

Rullo žalūziju ārējais izskats - tas ir izstrādājums, kas sastāv no rullīša-kasetes, uz kuras ir uztīts blīva auduma rullis, kuram ir cēlējmehānisms ar fiksatoru.

Vajadzības gadījumā aizkari tiek viegli iztīti vai satīti atpakaļ rullī, ļaujot skatīties pa logu. Rullo žalūzijas mūsdienu interjerā vislabāk sader ar plastikāta logiem, jo šajā gadījumā saskan stils un tehniskā puse. Tas ir arī ļoti ērti, jo nav nekādu šķēršļu loga atvēršanai.

Audumi var būt vienkrāsaini, ar zīmējumiem, gaismas caurlaidīgi un gaismas necaurlaidīgi. Mēs ražojam žalūzijas no Eiropā ražotiem audumiem. Audumu sortiments ir pietiekoši bagāts (katalogā ir vairāk par 200 audumu veidiem), tāpēc audumu dažādība apmierinās pat visizvēlīgāko gaumi.

Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt jūsu sapņu žalūzijas! Mūsu speciālisti gaida jūsu zvanu pa tālruņa numuru 29871742, vai rakstiet uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mērnieka izsaukšana ir bez maksas.

Cena no 23,00EUR/gab. ar PVN (saskaitīts platums 0.50cm). Ja vēlaties, lai mēs to aprēķinātu tieši Jūsu logiem, dariet zināmu mums stiklu augstumu un platumu. Var aptuvenus izmērus, bet obligāti nomēriet stiklus. Mērījumus var nosūtīt uz mūsu e- pastu, jeb pateikt, piezvanot uz norādīto telefona numuru.

Izgatavošanas laiks - 5 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Kvalitāte - visaugstākā! Tā mums ir ļoti laba kā audumiem, tā mehānismam.

Uzstādīšana - 7,00EUR/gab.   Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai  50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums, vai uzrakstiet e- pastu ar adresi, kur vajadzīgi uzmērījumi un tālruņa numuru. Meistars piezvanīs jums, lai sarunātu ērtāko laiku.

Mūsu uzņēmums piedāvā tikai kvalitatīvas sistēmas, kasešu sistēmas rullo žalūzijas, kas paceļas no apakšas uz augšu – mēs nepiedāvājam! Jo to ekspluatācijas nav ērta (apakšā sakrājas putekļu, netīrumi, kukaiņi no loga un to visu nevar notīrīt). Pie mums jūs varat pasūtīt sistēmas, kas nolaižas no augšas uz leju.

Auduma katalogs

Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrikaRullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
 
Rullo-kasešu žalūzijas | Žalūziju fabrika
Top