Piezvanīt mums
Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika
Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika

Fotožalūzijas/ Žalūziju Fabrika

Žalūzijas ar fotogrāfiju - tas ir simpātisks interjera priekšmets, kas ieviesīs dažādību jūsu mājas ierastajā izskatā.

Lūgums labas kvalitātes fotogrāfijas vai attēlus sūtīt uz mūsu e-pasta adresi ar norādi „fotožalūzijām". Ja jums šāda attēla nav, varat to izvēlēties no šajā tīmekļa vietnē esošajām: http://www.shutterstock.com/ (Attēlu mēs iegādāsimies). Mums nepieciešama tikai links ar izvēlētās fotogrāfijas numuru. 

Cena:   35eur par m2 printēšana. 

+ žalūziju cena (skaitam pēc izmēriem).

Printēšanai var izvēlēt tikai 2 sistēmas - rulo-kasēšu žalūzijas vai rulo žalūzijas

Žalūziju Fabrika palīdzēs Jums piemeklēt jūsu sapņu žalūzijas! Mūsu speciālisti gaida jūsu zvanu pa tālruņa numuru 29871742, vai rakstiet uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde).

Meistara izsaukšana (Rīgā) ir bez maksas (ja Jūs taisīsiet pasūtījums). Lai uzzināt cenu, lūdzu - Kā aprēķināt cenu?

Ārpus Rīgas mēs rēķinām tikai transporta izdevumus par degvielu (abos virzienos).
(0,15 centi par 1 km vai 15 eur par 100km).

Izgatavošanas laiks - 15 darba dienas, skaitot no uzmērīšanas brīža.

Meistara izsaukšana - meistars ierodas tajā pašā vai nākamajā dienā pēc jūsu zvana.

Kvalitāte - visaugstākā! Tā mums ir ļoti laba kā audumiem, tā mehānismam. Žalūziju Fabrika ražo žalūzijas jau 12 gadi!

Uzstādīšana - 10,00EUR/gab. Ja Jūs pasūtat 3 vai vairāk žalūzijas - uzstādīšanai 50% atlaide. Meistars pēc izmēra noņemšanas apreķinās akcijas cenu.

Kā aprēķināt cenu? Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, ir jāatsūta uz mūsu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (20 min. laikā saņemsiet atbilde) logu izmēri un žalūziju veids.

Aprēķiniem var veikt aptuvenu mērīšanu. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu meistars atkārtoti veiks mērījumus izstrādājuma izgatavošanai. 20 minutes laikā mēs atbildēsim uz Jūsu vēstuli un nosūtīsim aprēķinu.

Sakarā ar pasūtījumu apjomu palielināšanās - cenu var uzzināt tikai caur e-pasta. Nosūtiet izmēri, žalūziju veidu, mēs aprēķināsim 20 minutes laikā.
Pa telefonu cenu neskaitām, nav iespējams aprēķināt katram klientam. Pa telefonu var saņemt konsultāciju vai izsaukt meistaru izmēru noņemšanai (gadījumā ja gatavi taisīt pasūtījums). Pie datora visu laiku strāda mūsu speciālists, kurš atbildēs īsākajā laikā.

Kā pasūtīt? Piezvaniet mums 29871742, vai uzrakstiet e-pastu (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) ar adresi un tālruņa numuru, kur vajadzīgi uzmērījumi. Meistars Jums pārzvanīs, lai precizētu vizītes datumu un laiku. Lūdzam pirms meistara izsaukšanas pārliecināties, ka esat gatavi veikt pasūtījumu.

Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika

View the embedded image gallery online at:
http://www.zaluzijas.lv/lv/fotozaluzijas.html#sigProIdca6bdae5a4

Lietotāju novērtējums: 5 / 5

Fotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrikaFotožalūzijas | Žalūziju fabrika
 
Fotožalūzijas | Žalūziju fabrika
Top